user-cabinet basket

Відкриття Nasoloda Exclusive - новий виток в нашій історіі

   

   ТМ "Насолода" знають всі хмельничани. Компанія має більш ніж 20 років досвіду, має власну історію, досягнення, перемоги і невдачі. Для більшості наших поціновувачів, наша продукція асоціюється з домашнім теплом та затишком, смаком дитинства та улюбленими солодощами. Проте, світ не стоїть на місці, змінюється з шаленим темпом все - в тому числі, кондитерська галузь. 


   Враховуючи нові тенденції, тренди та побажання наших клієнтів у 25 грудня 2019 року наша команда представила одне із найбільших наших досягнень за останній час - Nasoloda Exclusive. Проект знайшов своє місце у самому центрі міста - в ТРЦ “KVARTAL”. Грандіозне відкриття, яке зібрало чимало хмельничан, точно запам’ятається надовго. Веселі конкурси та смачні подарунки, розіграш сертифікатів та щасливі обличчя переможців. 


   Nasoloda Exclusive у ТРЦ “KVARTAL” - це відділ замовлень нового формату. Тут Ви можете проконсультуватись із Вашим персональним менеджером, випити філіжанку запашної кави та поласувати нашою новою лінійкою цукерок. Крім того, Ви зможете придбати солодощі з собою або ж на подарунок у вишуканих наборах - цукерки, шоколад, печиво, тощо.


   Тепер щодня з 10:00 до 20:00 ми чекаємо Вас у нашому затишному куточку - 1 поверх ТЦ “KVARTAL”.