user-cabinet basket

Торти з фальш ярусами - що це і навіщо?

   Ідеальне свято - весілля, день народження, хрестини чи ювілей - вимагає ідеальних, довершених солодощів. Ідеальних, за всіма параметрами - смачних, безперечно, стильних та вишуканих. Новинкою у кондитерському мистецтві зараз є торти з фальш-ярусами. Що це? В нашому випадку - акрилові восьмигранники зі спеціальними отворами, які можна наповнювати квітами, гірляндами та іншим тематичним декором. 

   В першу чергу - це красиво. Торти з фальш-ярусами можна декорувати на свій смак відштовхуючись від тематики свята: весільні торти наповнювати квітами; торти на дитячі дні народження - іграшковими героями улюбленого мультфільму; торти на хрестини декорувати штучним пухом та янголятами. 

   Крім того, такий тортик дає можливість втілити всі Ваші фантазії, навіть при невеликій кількості гостей. Наприклад, якщо на святі буде близько 30 гостей, а це тортик вагою 5 кг, фальш-ярус дає змогу збільшити торт, зробити його більш ефектним та цікавим без великих затрат. 

   З такими фальш-ярусами, наші кондитери зможуть втілити будь-які Ваші забаганки та зробити свято смачним і незабутнім. А персональний консультант спеціально до Вашого свята підбере декор та допоможе визначитись зі смаком та вагою торту. Ви ще вагаєтесь? Записуйтесь та приходьте на консультацію!