Головна подія у продовольчій галузі України - III Міжнародна виставка продовольчої продукції - UKRAINIAN FOOD EXPO 2019. А також - новий виток у розвитку ТМ “Насолода”. Цього року ми вперше представили нашу компанію на високому, міжнародному рівні.

   Ukrainian Food Expo — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.

   Це більш ніж 5 000 бізнес-відвідувачів, іноземні закупівельники з понад 50 країн світу та понад 200 представників продовольчої групи.

 

    Ми мали чудову можливість представити всі виробничі потужності нашої компанії - починаючи від хлібобулочних виробів, закінчуючи ексклюзивним асортиментом сегменту Horeca та виробами під замовлення. Ми дали більше 5 інтерв’ю для друкованих та медіа ЗМІ, пригощали гостей нашими солодощами та налагодили контакти із закупівельниками з більш ніж 10 країн світу, отримали чудові пропозиції співпраці та нові бізнес-рішення, обмінялись досвідом з колегами та просто зарядились мотивацією!


   Це - прекрасний досвід для нашої компанії, який відкрив нові можливості. І ми впевнені - далі більше!

   Також ТМ “Насолода” висловлює особливу вдячність управлінню економіки Хмельницької міської ради за сприяння розвитку регіональної економіки та можливість вийти на нові ринки.