user-cabinet basket

Поради нареченим: як розрахувати вагу торту на весілля

    

    Весільний торт - окраса кожного весілля. Він повинен відображати загальну концепцію свята, відповідати його стилістиці та самому стилю наречених. Його, із завмиранням серця, чекають усі - і дорослі, і діти.


   Вибрати дизайн та начинку весільного торту - це справа смаку. І наші менеджери у столі замовлень завжди готові прийти Вам на допомогу - щось порадити та знайти варіант, який буде ідеальним саме для Вас. 


   А от обирати вагу майбутнього торту ми радимо вже тоді, коли буде відома точна кількість гостей на Вашому святі. Адже одне із найчастіших запитань від наречених - як обрати оптимальну вагу торту? Ми поділимось із Вами нашою методикою, яка дозволить зробити це легко та швидко.


   Потрібно зважати на те, що торт подається вже майже у кінці весілля, і йому передують десятки смачних страв, а також солодкий кенді-бар. Саме тому, на одного гостя ми радимо розраховувати близько 150 грамм торту. Тобто, якщо гостей буде 15 - Вам потрібен 1,500 кг торту, і так далі.


   Якщо не виходить ціле число - округляйте його. Адже якщо торту комусь не вистачить - це неприємність, яка хоч і трішки, але може затьмарити свято. Також врахуйте, що верхній ярус торту - це та частина, яка зазвичай залишається молодятам. Тому її можна не враховувати до загальної ваги. 


   Крім того, пам’ятайте і про яруси торту: з тортом, вагою 2 кг, ніяк не вийде зробити двох’ярусний торт. 

   Приблизний розрахунок такий: 

  • 15 гостей – 2 кг – 1 ярус 
  • 20 гостей – 2-3 кг – 1-2 яруси 
  • 30 гостей – 3-4 кг – 2 яруси 
  • 40 гостей – 4-5 кг – 2-3 яруси 
  • 50 гостей – 5-6 кг – 3-4 яруси 

Таким чином, ми зробили половину справи - обрали вагу весільного торту. 


 Ну а отримати консультацію з приводу начинок чи оздоблення Ви завжди можете у нашому столі замовлень або за номером телефону +380 (97) 239 87 26.