Партнери ТМ Насолода

ТМ Насолода на ринку кондитерських виробів працює з 1997 року.

 
На сьогоднішній день з продукцією Насолоди працюють більше 500 клієнтів у різних регіонах України – Київ, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Житомирська область. Для реалізації продукції торговою маркою “Насолода” створено досить розгалужену торгівельну мережу, яка налічує 15 власних торгових об`єктів та понад 100 фірмових відділів у магазинах м. Хмельницького.
 
Підприємство постійно розширює ринок збуту своєї продукції в регіонах України. На часі - розвиток дистриб`юторської мережі за схемою франчайзингу.
 
Один із головних рецептів успіху “Насолоди” – це міцна згуртована команда однодумців, що працюють на перспективу, вміло поєднуючи роботу з задоволенням, творчість з наукою, традиційність з оригінальністю, а перевірені часом методи роботи з прогресивними сучасними технологіями.
 
Зважаючи на швидкий темп сучасного життя підприємство працює на перспективу, постійно вдосконалюючи свій досвід та знання.
 
ТМ Насолода запрошує до співпраці дистриб’юторів, оптовиків, клієнтів, які цінують смак та якість кондитерських виробів.
 
Детально про умови співпраці Ви можете дізнатись, зателефонувавши нам:
 
Тел. (0382) 783-800, 783-801
Тел./факс (0382) 783-802, 783-803
e-mail: office@nasoloda.com.ua
 
Ми будемо раді взаємовигідній співпраці з новими клієнтами!