Дарувати свято кожного дня!

Саме це бажання, а також прагнення повернути людям культуру харчування та справжню насолоду красою і смаком керувало маленьким, створеним у 1996 році кондитерським цехом, на якому працювало у той час 4 чоловіка.

Торгова марка «НАСОЛОДА» – це сімейний бізнес, сучасне підприємство, регіональний лідер у виробництві м’яких кондитерських виробів.

Продукція «НАСОЛОДИ» виробляється з натуральної сировини вищого ґатунку і не містить ніяких консервантів. Технологічний процес здійснюється під постійним та суворим контролем за якістю виробів. Саме гарантована висока якість, а також гармонійне поєднання вишуканих смаків, оригінальний і неповторний дизайн – це ті ознаки, за якими легко упізнаються вироби «НАСОЛОДИ».

Кондитери ТМ "Насолода" підвищують свій професійний рівень не тільки в Україні, але й ретельно вивчають досвід підприємств ближнього зарубіжжя та Західної Європи.

При виробництві продукції «НАСОЛОДИ» використовуються технології сучасного кондитерського мистецтва: англійська технологія приготування букетів з мастичної маси, приготування ажурних прикрас з заварного тіста, французька технологія оформлення весільних тортів стрічковими прикрасами, весільні торти типу «Крокенбуш» за французькою технологією з заварного тіста з елементами прикрас з карамельної маси, техніка витяжної карамелі для стрічок, квітів, приготування прикрас з пастилажної та шоколадної мас – весільних фігур та ін. «НАСОЛОДА» першою в Україні засвоїла технологію виробництва фото тортів.

Над дизайном кожного виробу працює художник - кутюр’є. Використовуючи європейські технології ми зберігаємо домашній смак виробів - смак, який здавна улюблений в нашій країні.

Переваги:

Сьогодні ТМ «НАСОЛОДА» має всі можливості і велике бажання для того, щоб швидко та якісно виконати будь-які ваші замовлення, втілити усі ваші мрії щодо кондитерських виробів.